WLEWY Z KURKUMINY

 

Obok kroplówek witaminowych przyspieszających regenerację organizmu w chorobie lub po wysiłku i kroplówek wspomagających detoks alkoholowy oferujemy również dożylne wlewy z kurkuminy.
 

Czym jest kurkumina?

 

Kurkumina to związek z grupy fenoli, główna substancja czynna pochodząca z azjatyckiej rośliny znanej jako kurkuma, a używanej jako przyprawa do potraw. W medycynie azjatyckiej kurkumina znana była jako środek przeciwzapalny przyspieszający gojenie ran, zwalczający infekcję, przeziębienia i problemy trawienne.
 
 
kurkuma
 
 

Kurkumina w medycynie

 
 
Kurkumina była znana już w czasach starożytnych i stosowana z uwagi na swoje silne właściwości przeciwzapalne i przeciw utleniające.
W miarę postępu medycyny i badań laboratoryjnych naukowcy systematycznie sprawdzają jej wpływ w leczeniu różnych jednostek chorobowych.
Stwierdzono jej znaczną przydatność i skuteczność we wspieraniu terapii nowotworów. Dzięki swojemu silnemu działaniu przeciw utleniającemu wspiera ogólny stan zdrowia organizmu.

Obok swoich silnych właściwości przeciwzapalnych kurkumina ma jednak mankament w postaci niskiej przyswajalności organizmu.
W tym momencie wkraczamy my czyli Kliniki Witaminowe oferujące dożylne wlewy kurkuminy. Wlew dożylny kurkuminy znacznie zwiększa jej przyswajalność przez organizm i pozwalają ominąć szereg barier blokujących jej działanie przeciwzapalne.

Podsumowując informacje o kurkuminie i jej działaniu należy zawsze pamiętać, że kurkumina tylko wspomaga leczenie nowotworów i poprawia kondycję organizmu. Kurkumina nie jest podstawowym, najważniejszym lekarstwem w terapii nowotworów lub stanów zapalnych.
 
 
Klinika witaminowa Pod Kroplówką oferuje dożylne wlewy z kurkuminy w Lublinie pod kontrolą lekarza.

Jeśli macie Państwo pytania w temacie wlewów z kurkuminy to zapraszamy do kontaktu z naszym lekarzem.
 
 

 
 
kurkumina