Blog

Home

Blog

Październik 1

Odtruwanie alkoholowe to konieczność po wyniszczających ciągach alkoholika

  Alkohol jest dla ludzi, ale są też ludzie, którzy sobie z alkoholem nie radzą. Łatwo jest niemal niezauważalnie przejść z codziennego popijania dla spokoju czy kurażu do uzależnienia i choroby. Alkoholizm jest z kolei czymś strasznym, nie tylko rozbija on rodziny, ale i powoduje, że z człowieka zostaje wrak. Alkoholik, który ma za sobą […]

READ MORE
Lipiec 21

Magnez, Cynk i Wapń- 3 składniki mineralne, które powinny być regularnie przyjmowane

Wapń, magnez i cynk to pierwiastki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Coraz częściej zdarzają się jednak niedobory tych pierwiastków. Zbyt niski poziom tych pierwiastków w organizmie wynikać może z niewystarczającej podaży tych związków z dietą, ich nadmiernej utraty z organizmu oraz stanami zwiększonego zapotrzebowania na te pierwiastki. Skutki niedoboru magnezu, wapnia oraz cynku mogą być bardzo poważne, dlatego tak ważne jest zadbanie o optymalną podaż tych pierwiastków.

READ MORE
Kwiecień 20

Odczuwasz wiosenne zmęczenie? Dodaj sobie energii kroplówkami witaminowymi!

Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia. Paradoksalnie wiele osób odczuwa w tym czasie pogorszenie nastroju. Za złe samopoczucie mogą odpowiadać zmienne warunki pogodowe czy niedobory witaminowo – mineralne. Niekiedy wzbogacenie diety o świeże warzywa i owoce nie wystarczy, aby dodać sobie energii. I wtedy doskonałym rozwiązaniem są kroplówki witaminowe, które umożliwiają natychmiastową poprawę samopoczucia.

READ MORE
Listopad 6

Brak słońca i suche powietrze jesienią i w zimie – włosy tracą blask. Wit. Z grupy B zapewnią ich regenerację.

Jesień i zima to trudny czas dla włosów i skóry. Przesuszone po lecie, poddawane działaniu ogrzewania i suchego powietrza, wymagające regeneracji po nadmiernym eksponowaniu ich na działanie słońca, chlorowanej czy słonej wody – włosy tracą blask, stają się suche i łamliwe. Jakie są skuteczne metody na odbudowanie struktury włosów i przywrócenie im nienagannego wyglądu?

READ MORE
Listopad 3

Kroplówki witaminowe – nowa jakość suplementacji

Z roku na rok rośnie zachorowalność na liczne schorzenia przewlekłe, coraz więcej osób odczuwa chroniczne zmęczenie, ma kłopoty ze snem. Pogorszenie stanu zdrowia i przemęczenie są konsekwencją współczesnego trybu życia – narażenia na stres, stosowania diety bazującej na żywności przetworzonej, nadużywaniu leków czy używek, siedzącego trybu życia. Wszystko to zwiększa nasze zapotrzebowanie na cenne związki odżywcze – witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty. A dobrym rozwiązaniem z pewnością nie będzie sięganie po kolejne suplementy diety w tabletkach. Dlaczego? I jaka jest naprawdę skuteczna alternatywa dla mało efektywnej suplementacji doustnej?

READ MORE
Czerwiec 26

Suplementacja dożylna czy doustna? I dlaczego?

Dlaczego warto wybrać suplementację dożylną, zamiast doustnej? Suplementy doustne, nawet te sprzedawane w aptekach, nie są w żaden sposób kontrolowane. Producent może napisać w składzie cokolwiek - nikt tego nie sprawdza. Dlatego też polecamy suplementację dożylną, ponieważ otrzymasz 100% wchłanianie oraz konkretne dawki konkretnych i oryginalnych leków, witamin i minerałów.

READ MORE